Projektowanie wnętrz i spełnianie marzeń to nasza specjalność

Od 2011 roku zajmujemy się kompleksowym projektowaniem wnętrz jako zespół projektantów MoRA MAX Design stworzymy wizję Twojej życiowej przestrzeni, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Dzięki kreatywnemu zespołowi architektów pracujących dla MoRA MAX Design powstało wiele niebanalnych projektów domów, rezydencji i luksusowych apartamentów o najwyższym standardzie. Każdy projekt jest tworzony według indywidualnych potrzeb i najnowszych branżowych trendów.
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
PROFESJONALIZM
To firma za sprawą, której świat wokół nas staje się piękniejszy. MoRA MAX Design od wielu lat projektuje wyjątkowe wnętrza o indywidualnym charakterze i produkuje wysokiej jakości
meble na indywidualne zamówienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu projektanci doskonale rozumieją, że wysoka jakość usług jest priorytetem i receptą na sukces.
INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
MoRA MAX Design stawia przede wszystkim na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, dlatego wprowadziło do swojej oferty usługę Virtual Projekt 4d, który pozwala na projektowanie w technice wirtualnej rzeczywistości. Jest to rewolucyjna technologia wizualizacji projektu na skalę światową. Do sporządzenia dokumentacji technicznej i wykonawczej wykorzystywana jest innowacja multimedialna tzw. „Rozszerzona Rzeczywistość”. To nowoczesne narzędzie pozwala na połączenie w czasie rzeczywistym prawdziwego świata, najczęściej w formie
obrazu rejestrowanego przez obiektyw aparatu z generowanym cyfrowo obrazem. Takie rozwiązanie umożliwia Klientom dokładne zaplanowanie wnętrz i dzięki tej technologii realizacja marzeń staje się pasjonującą przygodą. Zaawansowana technologia jest kluczem sukcesu Firmy i pozwala zrealizować nawet najbardziej wymagające i ambitne projekty.
NADAJĄ MARZENIOM REALNY KSZTAŁT
MoRA MAX Design współpracuje z dostawcami najwyższej jakości materiałów oraz komponentów wykorzystywanych do aranżacji wnętrz i produkcji mebli. Gwarancją sukcesu jest własna produkcja na najwyższym poziomie i profesjonalny montaż. Studio zapewnia kompleksową opiekę nad realizacją projektu. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują współpracy z profesjonalnym zespołem złożonym ze specjalistów. MoRA MAX Design tworzy piękne i luksusowe wnętrza, które zachwycają i inspirują każdego dnia.